Ekip
Cihan
Cihan
Cihan
Cihan
Cihan
D.T. Cihan Alpan Şahin

1969 yılında Artvin Hopa’da doğmuştur. Sarıkamış Lisesi’ni bitirdikten sonra 1987 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği fakültesine başlamıştır.1993 yılında Ankara Jandarma Genel komutanlığı B sınıfı dispanserinde 15 ay asker/hekim olarak görev yapmıştır.

 

1994’ten sonra İstanbul’da çeşitli poliklinik ve hastanelerde çalıştıktan sonra, 2011 yılında yurtiçi ve yurtdışında kurs ve kongrelerde implant eğitimi alıp o tarihten beri bu tarihten beri uzmanlığını geliştirmiştir. Çalışmalarını daha çok gülüş tasarımı, zirkonyum ve porselen kaplamalar ve implant cerrahisi alanında sürdürmektedir.

 

Büsra
Büsra
Büsra
Büsra
Büsra
Büsra
Büsra
Büsra
Büsra
Büsra
D.T. Büşra Bıçak

1993 yılında İstanbul’da doğmuştur. 2013 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesine girmeye hak kazanmıştır. 2018 yılında KTÜ Diş Hekimliği Fakültesinden mezun olduktan sonra 3 yıl süreyle İstanbulda özel kliniklerde mesleğini sürdürmüştür.

2021 yılında Dişyeri Grup Aris şubesinde kurucu hekim olarak çalışmaya başlamıştır ve aynı zamanda klinik mesul müdürü olarak görevini sürdürmektedir. Türk Diş Hekimleri Birliği üyesi olup çalışmalarını daha çok gülüş tasarımı, zirkonyum ve porselen kaplamalar ve implant cerrahisi alanında sürdürmektedir.

Seckin
Seckin
Seckin
Seckin
Seckin
Seckin
Seckin
Seckin
Seckin
Seckin
D.T. Seçkin Yalçın

13 Nisan 1991 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. 2009 yılında Köy Hizmetleri Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan sonra Medipol Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde eğitimine devam etti. Diş Hekimi Seçkin Yalçın 2018 yılında Ağız Diş Çene Cerrahisi Uzmanlığı aldı.

4 yıl özel sektörde mesleğini sürdürdü,  2021 yılında Diş Yeri Grup'ta kurucu hekim olarak çalışmaya başladı.Diş Hekimi Seçkin Yalçın Türk Diş Hekimleri Birliği üyesi olup çalışmalarını daha çok implant, medikal estetik (dolgu, botoks, ip askı, mezoterapi) ve yüz cerrahisi olarak sürdürmektedir.

Oyku
Oyku
Oyku
Oyku
Oyku
Oyku
D.T. Öykü Pırnar Yılmaz

3 ocak 1994’te İstanbul’da doğmuştur. Florya Tevfik Ercan Anadolu Lisesi’ni bitirdikten sonra 2013 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği fakültesine başlamıştır. 2018 yılında fakültesini bitirerek, Sağlık Bilimleri Üniversitesinde Protetik Diş Tedavisinde doktoraya başlamıştır. 

 

Özel sektörde 4 yıldır çalışmayı devam ettirmektedir. Çalışmalarını porselen lamina, empress, zirkonyum kaplama, gülüş tasarımı, medikal estetik (dolgu, botoks, mezoterapi), hareketli protez, all on x, implant üstü protezler alanlarında sürdürmektedir. 2023 yılında Dişyeri Mecidiyeköy şubesinde kurucu hekim olarak çalışmaya başlamıştır.

Nurlan
Nurlan
Nurlan
Nurlan
Nurlan
Nurlan
D.T. Nurlan Gasimov

2 Temmuz 1988 yılında Bakü de doğmuştur. 2005 yılında Azerbaycan Tıp Üniversitesi diş hekimliği fakültesini kazanmış. 2010 yılında Diş hekimliği fakültesinden mezun olmuştur. 5 yıl Bakü’de özel kliniklerde çalışmış, 2015 sonrası İstanbul’da özel kliniklerde mesleğini sürdürmüş, 2021 yılından Dişyeri Grup Esenyurt şubesinde çalışmaktadır.

 

Diş Hekimi Nurlan Gasimov Türk Diş Hekimleri Birliği üyesi olup çalışmalarını daha çok Estetik Diş Hekimliği - Gülüş tasarımı, Lamina, Empress, Zirkonyum kaplama, estetik dolgular, İnlay ,Onlay implant üstü protezler üzerine tedavi alanlarında hizmet vermektedir

Osman
Osman
Osman
Osman
D.T. Osman Uslu

1980 yılında Muğla’da doğmuştur. Muğla Anadolu Lisesi’ni bitirdikten sonra Ege üniversitesi’nden 2004 yılında mezun olmuştur. 2004 yılında Porta Üniversitesi’nde cerrahi, ortodonti ve pedodonti (çocuk diş hekimliği) stajları aldı. 2007 yılında Ankara Genelkurmay Kıtaları’nda yedek subay olarak diş tabipliği görevini tamamladı. 2008 yılında Muğla Merkez ilçede serbest muayenehane açtı.

 

Tedavi uygulamaları konservatif (korumacı) dolgular, estetik kompozit dolgular, acil durum kanal tedavileri, yirmi yaş ve gömük diş çekimleri, standart metal üzeri porselen köprü ve tek kaplamalar, zirkonyum köprü ve kaplamalar, tam porselen ön bölge kaplamaları, implant üzeri sabit ve hareketli protezler, diş eti rahatsızlıkları ve cerrahisi, çocuklarda koruyucu dolgular ve ortodontidir.

Dogukan
Dogukan
Dogukan
Dogukan
Dogukan
Dogukan
Dogukan
Dogukan
D.T. Doğukan Bıçak

1994 yılında Rize’de doğmuştur. 2012 yılında Trabzon Fen Lisesi’nden mezun olduktan sonra Karadeniz Teknik Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesine girmeye hak kazanmıştır. 2018 yılında KTÜ Diş Hekimliği Fakültesinden mezun olduktan sonra 3 yıl süreyle İstanbulda özel kliniklerde mesleğini sürdürmüştür. 2021 yılında Dişyeri Grup Aris şubesinde kurucu hekim olarak çalışmaya başlamıştır .

 

Türk Diş Hekimleri Birliği üyesi olup çalışmalarını daha çok kompozit lamina, porselen lamina, empress, zirkonyum kaplama, gülüş tasarımı, estetik dolgular ve implant cerrahisi alanında sürdürmektedir.

Semih
Semih
Semih
Semih
Semih
Semih
Semih
Semih
DT. Semih Şener

Diş Hekimi Semih Şener 1994 yılında Trabzon'da doğdu 2012 yılında Trabzon Lisesi’nden mezun olduktan sonra Karadeniz Teknik Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’ni 2017 yılında bitirdi Özel sektörde bir süre mesleğini icra edip 2021 yılında Dişyeri Grup Aris şubesinde kurucu hekim olarak çalışmaya başladı.

 

Diş Hekimi Semih Şener Türk Diş Hekimleri Birliği üyesidir. Hastalarımıza daha çok estetik gülüş tasarımı, restoratif ve endodontik tedaviler, implant ve protetik tedaviler alanlarında hizmet verir.

Ayse
Ayse
Ayse
Ayse
Ayse
Ayse
D.T. Ayşe İrina Murat

12 Ocak 1970 yılında dünyaya geldi. Okul yaşamını Rusya Federasyonu'nda tamamladıktan sonra Perm Devlet Tıp Üniversitesi'nden 1992 yılında mezun oldu. Bir yıl aynı üniversitede Diş Hekimliği Fakültesi'nde intörnlük yaptıktan sonra meslek hayatına adım attı. Rusya Federasyonu'nda özel ve devlete bağlı sağlık kuruluşlarında 10 yıl boyunca çalıştı.

2007 yılından itibaren Türkiye'de mesleki hayatına devam etmektedir. Evli ve bir çocuk annesidir.

Ahmet
Ahmet
Ahmet
Ahmet
Ahmet
Ahmet
D.T. Ahmet Kemal Bozkır

1996 yılında İstanbulda doğmuştur. 2014 yılında Yeşilköy Anadolu Lisesinden mezun olup Kocaeli Üniversitesi Diş Hekimliğine başlamıştır. Üniversite eğitimini 5 yılda tamamlayıp 2019 yılında mezun olmuştur. 2019-2020 yılları arasında VM Medical Park Kocaeli, 2020-2022 yılları arasında Beyaz Işık Diş kliniklerinde çalışmıştır. 2022 yılından itibaren Dişyeri Grup Ağız Diş Sağlığı polikliniklerinde hasta kabul etmektedir.

Protetik,endodontik, restoratif ve periodontoloji dallarında hizmet vermektedir.