Hakkımızda
dişyeri

Dişyeri olarak hastalarımıza her türlü ağız ve diş sağlığı hizmeti sunabilmek, onları ileri teknoloji sistemlerle tanıştırarak ağrısız ve güler yüzlü bir hizmetle ağırlamak misyonumuzun ayrılmaz parçalarıdır. Hastalarımızın tanı ve tedavi süreçleri alanında uzman diş hekimleri ile beraber uluslararası standartlarda yönetilir. Eğitimli ve profesyonel ekibimiz tüm etik kurallara bağlı kalarak tedavi sürecini tamamlar.

Estetik gülüş tasarımından ortodonti tedavilere, cerrahi işlemlerden telsiz diş tedavisine kadar pek çok alanda hizmet veren kliniğimizin tamamı gerekli ISO sertifikalarına ve hijyen belgelerine sahiptir. Durmadan, sürekli kendisini geliştiren uzman kadromuz ile; gerekli tüm tedavi süreçlerinde yüzde yüz şeffaf ve güler yüzlü hizmet ilkemiz ile gerçekleştiririz.

Eğitimli ve profesyonel hekimlerimiz ile hastalarımıza özel bir tedavi süreci oluşturarak hasta odaklı bir hizmet anlayışını benimser, onların içten gülümsemeleri ile çalışma motivasyonumuzu güçlendiririz.

Sağlık Turizmi
Sağlık Turizmi

Yurt dışı hastalarımız için, tüm ağız içi mental implant ve estetik diş tedavileri alanlarında tanı ve tedavi hizmeti sunmaktayız. 

Türkiye tüm Avrupa ülkelerinde Sağlık Turizmi alanında en fazla tercih edilen ülkelerin başında gelmektedir. Bu durumun pek çok sebebi bulunmaktadır.

En önemli sebeplerden birisi; Türkiye’nin özellikle diş hekimliği alanındaki yetkin hizmet kalitesi ve ileri teknoloji hizmetleridir. Türkiye Avrupa ülkeleri ile karşılaştırıldığında çok iyi hizmeti en uygun fiyata sağlayarak sağlık sorunlarını %100 memnuniyetle çözmektedir.

Sağlık Turizmi

Gerek hizmet kalitesi, gerek Türklerin misafirperverliği gerekse coğrafi konumu itibari ile tercih oranı daha yüksektir.

Dişyeri olarak, yurtdışından gelen misafir hastalarımız için ileri teknoloji cihazlarımızla tüm ağız içi mental implant ve estetik diş tedavileri alanlarında tanı ve tedavi hizmeti sunmaktayız.

Sağlık Turizmi kapsamında dünyanın her yerinden tedavi olmak için ziyaretimize gelen hastalarımız; hem turistik amaçlı tatil yapıp hem de tedaviden %100 mutlu oldukları sonuç alarak ülkelerine geri dönmektedirler.